Курс біткоїна та інших криптовалют на 5 жовтня

Курс біткоїна сьогодні повністю залежить від гравців на біржах

За минулу добу курс біткоїна (bitcoin) особливо не змінився. Станом на 5 жовтня 2018 року курс біткоїна становить $6557. Разом з тим, фахівці ресурсу coindesk.com вже давно очікують змін на ринку.

Станом на 5 жовтня 2018 року курс біткоїна становить $6557

Курс біткоїна сьогодні повністю залежить від гравців на біржах. Використовуючи професійний жаргон трейдерів – зараз йде боротьба між «ведмедями» і «биками». Це означає, що перші ставлять на зниження курсу, а другі на його підвищення. Уже кілька тижнів вартість біткоїна коливається в межах $6250-$6750. Але до нескінченності так тривати не може, так що скоро очікується прорив в ту чи іншу сторону.

У свою чергу виконавчий директор інвестиційної криптокомпанії Galaxy Digital Capital Management Майк Новогратц заявив, що не чекає досягнення позначки $9000 біткоїном до кінця року. Правда в листопаді 2017 цей же хлопець передбачав, що зростання біткоїна сягне $45 тис. до кінця 2018.

Що стосується інших криптовалют. Курс Ethereum (ETH) також сильно не змінився і становить $223. Курс Bitcoin Cash незначно впав і становить зараз $517. Курс Litecoin становить $58,48.

Нагадаємо, що за даними The Wall Street Journal, ціною біткоїна маніпулюють боти. В даному випадку, боти це спеціалізовані програми, які використовуються трейдерами некоректним способом.

Маніпуляції ботів на ринку криптовалюти відбуваються в такий спосіб. Наприклад, така програма подає заявки на продаж біткоїна за ціною нижче, ніж інші продавці. Трейдери бачать, що з’явилися дешеві біткоїни і подають заявки на покупку. Але ще до того, як вони завершать покупку, бот скасує свою заявку. Таким чином на ринку створюється враження на зростаючий попит на криптовалюту, якого насправді немає.

У свою чергу голова Комітету економістів України Андрій Новак раніше заявляв, що криптовалюта це чергова фінансова піраміда. За його словами, криптовалюта це «чистої води МММ світового масштабу». В інтерв’ю Андрій Новак підкреслив, що біткоїни та інші криптовалюти не забезпечені товарним виробництвом будь-якої країни і не є валютою в загальноприйнятому значені цього слова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я