Неділя, 14 Квітня, 2024

Китайці хочуть перевипустити Motorola Dynatac 1983 року

Відомий китайський виробник захищених телефонів AGM вирішив приєднатися до тренду з перевипуску хітових гаджетів минулого. Він запланував до виробництва сучасну версію вінтажного Motorola Dynatac. Цей телефон вийшов в 1983 році та першим мобільним телефоном в історії.

Зовнішній вигляд майбутнього апарату AGM буде багато в чому повторювати Motorola Dynatac, але не копіюватиме його повністю. Хоча девайс не буде смартфоном, а представлятиме собою фічерфон, він матиме сучасний дисплей, який більший за дисплей оригінала. Також у нього буде камера.

Поки що про гаджет від AGM мало що відомо, окрім його рекламного постера. На цьому зображенні пропонується використовувати девайс для соціальних мереж, таких як WeChat та TikTok.

Хоча Motorola Dynatac вийшов в 1983 році, але перший свій дзвінок він зробив 48 років назад, відкривши еру мобільного зв’язку. У квітні 1973 року інженер компанії Motorola Мартін Купер, якого вважають розробником мобільної телефонії, подзвонив своєму колезі з компанії AT&T Джоелю Енгелю. Він тоді сказав: «Здогадайся, звідки я телефоную? Я телефоную тобі зі справжнього стільникового телефона”.

У комерційний продаж Motorola Dynatac надійшов через десять років після тієї події. Апарат мав розміри 22,5х12,5х3,75 см та важив понад кілограм. Цінник девайсу сягав майже $4 000.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися