Через Apple на користувачів Android посилився тиск рекламодавців

Користувачі гаджетів на iOS отримали можливість чітко контролювати які додатки збирають про них дані.

Рекламодавці на мобільних платформах нещодавно отримали менше свободи за шпигуванням за користувачами iOS. Через це вони активізували свої зусилля та фінансові витрати в бік користувачів Android.

Користувачі гаджетів на iOS отримали можливість чітко контролювати які додатки збирають про них дані. Фреймворк App Tracking Transparency, який Apple представила нещодавно, змушує додатки для iPhone? та ?iPad? відкрито запитувати дозвіл на збирання їхніх даних.

Отримавши таку можливість майже 67% юзерів гаджетів iOS заборонила збирання даних про них, підрахували аналітики Branch Metrics Inc. Лише 33% погодилися на збирання даних.

Така статистика призвела до зниження затрат рекламодавців на мобільних платформах Apple приблизно на третину за останній місяць. У той же час затрати рекламодавців на Android зросли на понад 10%, повідомили аналітики компанії Tenjin Inc.

Рекламодавці пояснюють зниження своїх витрат на мобільній платформі Apple недостатньою кількістю гранулярних даних, які робили мобільну рекламу на iOS ефективною і виправдовували її високу ціну.

Без масштабного збирання даних користувачів рекламодавці не можуть знати інтереси, вподобання та інші смаки потенційних глядачів реклами. В минулому місяці рекламодавці на iOS використовували значно менш персоніфіковану рекламу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я