Легендарний плеєр 2000-х Winamp повертається з прицілом на мобільники

Деталі розробки залишаються закритими, але відомо, що Winamp буде доступний на iOS та Android, а також існуватиме перероблена версія для десктопу

Найвідоміший у минулому десятилітті додаток для програвання музичних файлів відроджується. Розробники Winamp оголосили про його перезапуск у вигляді універсальної програми, яка здатна працювати з майже будь-яким джерелом звуку – подкастами, плейлистами, стримінговим радіо тощо. Новинку випустять у 2019 році, і орієнтуватися вона буда на мобільних користувачів.

Деталі розробки залишаються закритими, але відомо, що Winamp буде доступний на iOS та Android, а також існуватиме перероблена версія для десктопу. Користувачі ПК зможуть її спробувати вже найближчими днями, оновившись до версії 5.8. Минуле оновлення, яке вийшло у 2013 році, носило версію 5.666. Апдейт виправить деякі недоліки та проблеми сумісності. Повністю перероблена версія отримає номер Winamp 6.

Директор Radionomy – компанії-розробника Winamp – Александре Сабонжан розповів журналістам TechCrunch, що хоче бачити новий Winamp агрегатором усіх опцій прослуховування. Однак він не розповів, як планує інтегрувати доступ до Spotify, Apple Music, Pandora та інших сервісів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я