Неділя, 19 Травня, 2024

LG розробила робота для стеження за домашніми тваринами

LG збирається почати продавати компактного двоногого робота, який може вільно кататися по дому. Робот на основі штучного інтелекту, якого мають показати на виставці CES 2024 у Лас-Вегасі, має широкий спектр можливостей — від сповіщення про те, що кондиціонер залишено увімкненим, до спостереження за домашньою твариною. Подібно до інших смарт-помічників, таких як Alexa або Apple HomePod, робот від LG також може повідомляти погоду та нагадувати вчасно прийняти ліки.

Робот працює на платформі Qualcomm Robotics RB5. Деякі з можливостей цієї платформи включають здатність розпізнавати обличчя та голоси, обробляти емоції оточуючих і брати участь у розмові.

LG каже, що бот зможе зустріти господаря у дверях, проаналізувати його емоції та відтворити музику, щоб підняти йому гарний настрій або заколисати. Він може навіть «емоціонувати», змінюючи позу завдяки шарнірним суглобам ніг.

Робот також оснащений камерою на обличчі, динаміком і датчиками, які дають йому можливість орієнтуватися, говорити та слухати. Він також може вимірювати якість і температуру повітря в приміщенні, однак незрозуміло, чи можна його підключити до системи смарт-будинку та контролювати інші елементи.

Оскільки бот може вільно пересуватися, його можна запрограмувати доглядати за домашніми тваринами, поки господарі відсутні, і надсилати сповіщення на смартфон, якщо буде виявлено будь-яку незвичайну активність.

Використовуючи ті самі інструменти моніторингу, бот може діяти як мобільний охоронець і надсилати сповіщення, якщо в будинку є рух, поки вдома немає господарів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися