Середа, 29 Травня, 2024

Як відтворювати подкасти в хронологічному порядку на Android та iOS

Подкасти чи аудіокниги часто мають певну хронологічну послідовність. Кожен епізод має значення в загальній картині, але програвачі подкастів не завжди відтворюють їх по порядку. Ці додатки можуть відтворювати подкасти випадковим чином на основі популярності чи інших показників, ускладнюючи споживання контенту. Ви слухаєте подкасти на пристрої iPhone або Android? Ось як відтворювти подкасти в належному порядку

Як змусити подкасти відтворюватися по порядку на iOS

Якщо ви проводите багато часу на iOS або пов’язаних платформах Apple, таких як iPad і Mac, ви можете покластися на програму Podcasts для прослуховування своїх улюблених шоу. У додатку Podcast є налаштування для вирішення проблем безперервності.

Переконайтеся, що програму оновлено, а потім виконайте наведені нижче дії:

  • Відкрийте програму Подкасти.
  • Перейдіть на вкладку «Бібліотека» та виберіть «Шоу». Розташування розділу «Бібліотека» може відрізнятися залежно від того, яку версію подкастів ви використовуєте, але загалом його легко знайти.
  • Виберіть шоу, яке ви зараз дивитеся або з яким у вас виникають проблеми. На сторінці інформації виберіть меню з трьома крапками Більше та виберіть Налаштування.
  • У налаштуваннях цього подкасту знайдіть розділ із написом « Порядок епізодів». У вас є кілька варіантів залежно від порядку, якому ви хочете віддати пріоритет. Якщо у вас проблеми з безперервністю, виберіть «Від старішого до найновішого».

Як змусити подкасти відтворюватися по порядку на Android

Якщо ви користуєтеся пристроєм Android, можливо, ви використовуєте програму Google Podcasts. Це не так просто, як додаток Apple, але у нас є рішення. Оновіть програму до останньої версії та виконайте наведені нижче дії, щоб отримати додаткові відомості.

  • Відкрийте програму Google Podcasts .
  • Виберіть подкаст-шоу, яке викликає у вас проблеми, або серіал, який ви збираєтеся слухати. Не робіть цього зі своєї черги чи рекомендованих подкастів. Щоб це спрацювало, перейдіть на головний екран подкасту зі списком доступних епізодів.
  • Додаток показує епізоди з найновішими першими, що може спричинити проблеми. Ви можете змінити це в будь-який час. Подивіться на значки панелі інструментів над списком епізодів подкастів. Ці значки зазвичай є на головному зображенні подкасту, тому їх не завжди легко побачити. Знайдіть інструмент зі стрілками, спрямованими вгору та вниз, і виберіть його.
  • Епізоди подкастів перемішуються у зворотному порядку, спочатку показуючи найстаріший епізод. Перегляньте номери епізодів, щоб переконатися, що це працює, тому першою серією має бути Епізод 1 або 0.
  • Якщо ви додаєте епізоди в чергу на пізніше, скористайтеся цим інструментом зміни порядку, щоб отримати доступ до епізодів у порядку та додати їх у зручний для вас спосіб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися