Літак на сонячних панелях Solar Impulse 2 вийшов на фінішну пряму

Літак на сонячних батареях Solar Impulse 2 завершив свій передостанній переліт. Йому було потрібно більше доби на те, щоб дістатися від іспанської Севільї до Каїра.

9-electrosamolet-Solar-Impulse-2-2[1]

Solar Impulse 2 здійснив посадку в Єгипті в середу рано-вранці, коли погодні умови найбільш сприятливі для безпечного зниження величезного тихохідного літака. Пілотам – швейцарцям Бертрану Пікару і Андре Боршберу – залишилося зробити останній переліт до Абу-Дабі, звідки 9 березня 2015 року розпочалася їхня кругосвітня подорож.

9-electrosamolet-Solar-Impulse-2[1]

Середня швидкість Solar Impulse 2 становить близько 97 км/год, розмах крила ширше, ніж у Boeing 747. Верхні поверхні покриті сонячними батареями, вночі енергія постачається з акумуляторів.

Літак, оснащений 17 тисячами сонячних батарей, подолав уже майже 35 тисяч кілометрів. Він перетнув із заходу на схід Азію, Тихий океан, американський континент, Атлантику і Європу.

Solar Impulse побив кілька світових рекордів у категорії польотів на сонячній енергії. Головна мета проекту – продемонструвати можливості екологічно чистих технологій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я