Субота, 15 Червня, 2024

Сімейна передплата Google Play дозволить заощадити на покупках

Можливості магазину Google Play розширилися завдяки появі однієї з найбільш очікуваних функції – сімейної передплати. Раніше така можливість була присутня лише в магазині контенту в Google Play Music. За 15 доларів користувач отримував можливість створити «сімейну групу», у рамках якої всю придбану музику можна було зв’язати з різними пристроями та прослуховувати пісні одночасно.

Тепер же користувачі можуть поділитися всім придбаним контентом, таким як програми, ігри, фільми, телепередачі або книги, із шістьма членами сім’ї, використовуючи пристрій з Android, iOS або ПК. Уперше про цю функцію стало відомо ще кілька місяців тому, коли Google оголосила про її появу на сайті для розробників.

Google-Play[1]

Після активації сімейної передплати весь придбаний контент автоматично стане доступним усім зареєстрованим членам сім’ї. При цьому користувач з правами адміністратора групи може визначати самостійно, що саме буде доступно всім, а що – тільки йому одному. Це стане у пригоді родинам з маленькими дітьми, оскільки в такий спосіб їх легко захистити від забороненого контенту. Також варто відзначити, що для сімейного облікового запису використовується одна банківська платіжна картка, проте купівлі членів сім’ї віком від 13 до 17 років можна контролювати.

Дане нововведення дозволить активним користувачам Google Play заощадити чимало грошей, оскільки відсутня необхідність окремо купувати додаткові копії одного і того ж додатка, книги або фільму для інших членів родини. Зауважимо, що умови сімейної передплати в Google Play Music залишились незмінними: плата за використання сервісу, як і раніше, складає $14,99.

Джерело: Gizmodo.com

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися