Склали рейтинг безпеки найбільших криптовалютних бірж

вже на початку 2018-го злодіям вдалося вивести тільки з однієї біржі стільки ж, скільки не вдавалося за останні роки

Користувачі криптовалют можуть збільшити свої шанси на збереження віртуальних грошей. Дослідники з компанії Group-IB склали рейтинг безпеки найпопулярніших криптовалютних бірж. Адже ці біржі часто грабують чи проводять на них інші махінації.

Найбезпечнішим виявився сервіс Kraken. Відносно безпечними є такі сайти, як Bittrex та Coinbase Pro. Найвищий ризик мають користувачі ресурсів OKEx, Huobi Pro, CoinCheck, Binance, Bitfinex, Bithumb, Bitmex, Localbitcoins, MyEtherWallet, Poloniex. Платформи Zaif, Bitstamp, TopBTC, Bit-Z виявилися настільки ненадійними, що їх не додавали в список.

На криптовалютних біржах лише у 2017 році сталося 4 великих пограбування, а вже на початку 2018-го злодіям вдалося вивести тільки з однієї біржі стільки ж, скільки не вдавалося за останні роки. На початку січня 2018 року з японської біржі Coincheck злочинцями було виведено понад 500 млн доларів у вигляді криптовалюти NEM. І хоча місцезнаходження коштів невідомо, за допомогою автоматизованої системи тегів вдалося відстежити конвертацію в Litecoin невеликої суми NEM.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я