Вівторок, 28 Травня, 2024

Літати з акумуляторами в багажі вже не можна

Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) заборонила перевозити літій-іонні акумулятори на борту пасажирських літаків у вантажному відділенні. Ця постанова повинна уберегти літаки від можливих пожеж літієвих батарей. Провозити батареї і пристрої з ними в салоні пасажирських літаків не забороняється.

Обмеження діятиме щонайменше до 2018 року. За цей час авіаційні підприємства повинні розробити спеціальні вогнестійкі контейнери для перевезення потенційно небезпечного вантажу. Заборона перевезення у вантажному відділенні акумуляторів, використовуваних у фотоапаратах, смартфонах та іншій техніці, почне діяти 1 квітня 2016 року. Вона буде обов’язковою для всіх країн-учасниць ICAO, членом якої є Україна.

У жовтні минулого року група експертів уже голосувала щодо заборони й відхилила її. Експерти кажуть, що причина, через яку заборона не проходила через голосування, проста: літій-іонні акумулятори використовуються майже в будь-яких електронних пристроях. У 2014 році у світі було вироблено 5,4 мільярда літієвих елементів, з яких робляться акумулятори. Близько 30% літієвих батарей доставляються замовникам повітрям.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися