Субота, 22 Червня, 2024

Кращі контактери – у МТС

Допомога користувачам – це невід’ємна частина роботи будь-якої компанії. І в МТС працюють найкращі консультанти – показав конкурс Всеукраїнської Асоціації контактних центрів. Співробітники контактних центрів «МТС Україна» вибороли відразу три з шести головних нагород «DzWINNER».

Фінал цього змагання відбувся нещодавно у Києві в рамках конференції «Кращі практики обслуговування клієнтів». Журі конкурсу визнало «Кращим консультантом року» Олександру Апенкіну з Дніпропетровського Центру обслуговування абонентів «МТС Україна». Титул «Кращий продавець» отримала Олеся Куцір з Львівського Центру обслуговування абонентів «МТС Україна». Крім того, команда «МТС Україна» отримала головну нагороду в номінації «Краща команда з продажу».

Сам Центр обслуговування абонентів «МТС Україна» (ЦОА) складається з двох контакт-центрів у Львові та Дніпропетровську. Це одна з найбільших структур оператора, яка налічує більше тисячі співробітників. Причому вона є наймолодшою середній вік співробітника ЦОА – 25 років.

Цього року співробітникам ЦОА довелося змагатися з працівниками таких компаній як BEEPER, Global Bilgi, УкрСиббанк, Comfy, Телеконтакт, Альфа-Банк. Проте це не перша їхня нагорода: у 2013 році контакт-центр посів перше місце в рейтингу за якістю телефонного обслуговування в call-центрах українських телекомунікаційних компаній. А у 2014 році проект Групи навчання ЦОА «МТС Україна» отримав перемогу на конкурсі «Кришталева Гарнітура» в номінації «Кращий проект набору, підготовки та навчання персоналу».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися