Субота, 20 Квітня, 2024

Лояльність до iPhone опустилася на найнижчий рівень, користувачі «тікають» на Samsung

Попри тривале зниження продажів, в Apple знали, що можна продовжувати далі збільшувати ціни на свої товари, адже дослідження показували високу лояльність користувачів. Однак свіжий звіт від аналітичної компанії BankMyCell показує, що людям така ситуація набридла. Лояльність до бренду iPhone виявилася найнижчою за останні роки. У дослідженні взяли участь 38 тисяч користувачів, яких опитали протягом останніх дев’яти місяців.

Лояльність до iPhone була найвищою у 2017 році, коли вийшов iPhone 8, – тоді вірними «яблуку» залишалися 92% користувачів. Сьогодні рівень лояльності складає 73% – це та кількість користувачів iPhone, які замінили свій старий iPhone на новий. При цьому ще в січні нинішнього року рівень лояльності становив 91%.

Для порівняння, лояльність до Samsung складає 92,3%. Багато власників iPhone переходять саме на Galaxy S10+, кажуть експерти. Також падає частка трейд-ін телефонів: лише в червні 18% таких користувачів iPhone перейшли на Samsung.

У BankMyCell кажуть, що сьогодні лояльність до бренду iPhone впала на найнижчий рівень за останні вісім років. Експерти прогнозують можливе подальше зниження прихильності користувачів, оскільки в iPhone 11 очікуються лише невеликі зміни, тоді як сьогодні потрібен повний редизайн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися