Huawei вирішила: ніякої HongMeng OS на смартфонах

Старший віце-президент і член ради директорів Huawei Кетрін Чен, заявила, що операційна система HongMeng не призначена для смартфонів

Коли на початку торгової війни США з Китаєм Huawei опинилася під загрозою втрати доступу до Android, у компанії розповіли про готовність перейти на власну операційну систему HongMeng OS. Ходили навіть чутки, що вже випустили мільйон смартфонів на HongMeng OS, а керівництво корпорації лякало тим, що ця ОС зможе забрати 700-800 млн користувачів у Android. Однак нині, коли торгова війна дещо затихла, топ-менеджер Huawei сказав, що на смартфонах не буде HongMeng OS.

Старший віце-президент і член ради директорів Huawei Кетрін Чен, заявила, що операційна система HongMeng не призначена для смартфонів. Вона прямо заявила, що компанія планує продовжувати використовувати операційну систему Google Android на своїх мобільних пристроях.

Кетрін Чен стверджує, що операційна система HongMeng призначена для промислового використання. Вона також сказала, що HongMeng є дуже безпечною операційною системою і має вкрай низьку затримку виконання дій в порівнянні з Android.

Раніше у Huawei говорили, що HongMeng буде універсальною ОС і використовуватиметься в широкому спектрі пристроїв, від невеликих датчиків та маршрутизаторів до планшетів, комп’ютерів, телевізорів і центрів обробки даних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я