Субота, 9 Грудня, 2023

Люди стали на 1900% більше гуглити «відмазки», щоб не повертатися в офіс

Оскільки роботодавці починають змушувати людей знову обов’язково працювати в офісі після карантину через COVID, все більше працівників звертаються до Google за виправданнями, щоб залишитися вдома. У 2022 році кількість пошукових запитів Google для таких виправдань перевищила 2,2 мільйона проти лише 112 400 у 2020 році. Деякі з найпопулярніших пошукових термінів у 2022 році були «телефонувати через хворобу» та «найкращі виправдання, щоб пропустити роботу».

Відповідно до даних, проаналізованих рекрутинговою компанією Frank Recruitment Group, цього року в Google у США було здійснено 2 230 240 пошукових запитів у пошуках виправдань, щоб пропустити роботу. Це величезний сплеск на 1884% у порівнянні з 2020 роком, коли в Google було здійснено 112 400 пошукових запитів про таке виправдання.

За п’ять років, починаючи з 2018 року і дотепер, компанія спостерігала збільшення обсягу пошуку на 630% за найпопулярнішими пошуковими термінами Google щодо виправдань пропуску роботи.

Серед 10 найпопулярніших пошукових запитів за останні п’ять років у 2022 році найпопулярнішим терміном був «дзвінок під час хвороби», за яким йшло «вибачення, щоб пропустити роботу». У 2018 році дослідники помітили 305 590 пошукових запитів, серед яких головним пошуковим терміном було «вагомі виправдання, щоб пропустити роботу».

Пандемія вплинула на моделі роботи та звички працівників. Незважаючи на більшу кількість закликів до працівників повернутися в офіс, компанії все ще пропонують віддалену роботу та гнучкий графік, щоб залучити більше талантів, особливо у сфері хмарних технологій.

«Робітники звикли проводити більше часу зі своїми сім’ями та відмовлятися від щоденних поїздок на роботу, тому роботодавці повинні пам’ятати про це, коли просять працівників повернутися в офіс», – каже Роуен О’Грейді, президент Frank Recruitment Group.

Деякі компанії, як-от Goldman Sachs, повертають своїх співробітників до офісу, стверджуючи, що важливо, щоб молоді працівники приходили. Але дані фірми з безпеки офісів Kastle Systems показують, що багато співробітників все ще не бажають повертатися, а заповненість офісів у США становить 49% станом на жовтень.

Apple нтакож амагається повернути своїх співробітників назад в офіси, але зустрічає організований опір. Компанія кілька разів намагалася повернути своїх співробітників в офіс, але врешті-решт була змушена перенести терміни. Останній такий термін був 5 вересня, і від цієї дати працівники повинні були обов’язково з’являтися в офісі по вівторкам та четвергам. У відповідь співробітники Apple об’єдналися у групу Apple Together, вимагаючи більше гнучкості.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися