Вівторок, 21 Травня, 2024

Google хоче, щоб роботи програмували себе самі

Нове дослідження, продемонстроване на заході Google зі штучного інтелекту в Нью-Йорку, пропонує ідею дозволити роботизованим системам писати свій власний код. Концепція має позбавити розробників від клопоту, пов’язаного з необхідністю перепрограмувати роботів, коли з’являється нова інформація.

У компанії зазначають, що наявні дослідження та навчені моделі штучного інтелекту можуть бути ефективними для реалізації концепції. Уся ця робота може стати основою для розробки систем, які можуть продовжувати генерувати власний код на основі об’єктів і сценаріїв, які зустрічаються в реальному світі.

Нова робота — це «Код як політика» (CaP). Система покладається на сторонні бібліотеки та API для найкращого створення коду, який підходить для конкретного сценарію, а також підтримує мови та емодзі.

Інформація, доступна в цих API, є одним із існуючих обмежень на даний момент. Дослідники зазначають: «Ці обмеження вказують на шляхи майбутньої роботи, включаючи розширення моделей візуальної мови для опису поведінки роботів низького рівня (наприклад, траєкторії) або поєднання CaP з алгоритмами дослідження, які можуть автономно додавати до набору примітивів керування».

Google уже випускає версії коду з відкритим вихідним кодом, доступні на її сайті GitHub https://code-as-policies.github.io/, щоб бажаючі могли ґрунтуватися на результатах досліджень, представлених на даний момент.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися