Магазин програм iOS наповнюють зомбі

У більшості випадків успішність того чи іншого маркету утиліт вимірюється кількістю завантажених до нього програм. Для iOS ця величина вже перевищила мільйон, проте більшість з цих розробок – зомбі. Так аналітики агенції Adjust називають програми, які користувачі не побачать через те, що вони знаходяться десь в глибині сторінок магазину Apple App Store.

Кількість завантажених до App Store програм. Блакитним позначені універсальні, рожевим – для iPhone, а чорним – для iPad

У маркеті для iOS є майже 39171 список топ-програм у різних категоріях. Попадання хоча б в один дає утиліті надію на те, що її побачать користувачі та почнуть завантажувати. Інакше можна казати про те, що програма «вмирає», і власники гаджетів Apple її ніколи не знайдуть, якщо не будуть її цілеспрямовано шукати.

Аналітики відзначають, що в магазині App Store спостерігається тенденція до збільшення програм-зомбі. У червні 2013 року їх налічувалося 70,4% від загального обсягу маркету. У грудні того ж року ця кількість зросла до 75,2%, а цього червня вона впритул наблизилась до позначки у 80%. Майже 79,6% всіх програм у App Store сьогодні відносяться до категорії зомбі. Це 953 387 утиліт з усіх 1 197 087 завантажених до магазину розробок.

Експерти зазначають, що кожного дня видавці додають до каталогу App Store близько 60 тисяч нових найменувань, тому проблема програм-зомбі буде поглиблюватись.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я