Субота, 9 Грудня, 2023

Майкрософт опублікувала гід з оптимізації Windows 11 для ігор

Windows 11 набирає популярності як ігрова платформа, і Microsoft надала поради геймерам з її оптимізації для ігор. У своєму гіді з оптимізації ОС для продуктивності в іграх Microsoft коротко торкається двох варіантів покращення, пов’язаних із цілісністю пам’яті та платформою віртуальної машини (VMP).

Memory Integrity (також називається цілісністю коду, захищеного гіпервізором, або HVCI) перевіряє встановлені драйвери на безпеку та сумісність, одночасно запобігаючи зловмисникам від впровадження шкідливого коду в систему користувача. Тим часом VMP надає базові служби віртуальної машини для Windows 11, дозволяючи користувачеві за потреби емулювати такі системи, як Linux або Android.

Функції перевірки цілісності пам’яті та модулі довіреної платформи можуть витрачати ресурси центрального процесора, що призведе до зниження частоти кадрів і потенційних фризів в іграх.

Microsoft каже, що користувачі можуть вимкнути цілісність пам’яті, знайшовши свої налаштування Core Isolation серед компонентів ОС. Користувачі можуть шукати компоненти Windows за допомогою пошуку на панелі задач, а потім вибрати «Увімкнути або вимкнути функції Windows», щоб знайти та деактивувати VMP Windows 11. Може знадобитися перезавантажити свої машини, щоб закріпити зміни. )

Це не перший раз, коли користувачі Windows 11 вдаються до вимкнення вбудованих функцій, щоб покращити ігровий процес. Раніше користувачі вимикали безпеку на основі віртуалізації (VBS) – нове доповнення, яке використовує віртуалізацію для створення безпечної області в пам’яті.

Деякі користувачі вважають, що вимикання кількох унікальних функцій Windows 11 робить заміну системи практично безглуздою. Але оскільки все більше комп’ютерів поставляється з цією ОС і все більше користувачів отримують постійні нагадуванням про оновлення своїх ноутбуків та ПК, такі налаштування стають ще більш необхідними.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися