П’ятниця, 14 Червня, 2024

Технологію Face ID перемогли за допомогою маски

Apple запевняла, що безпека впровадженого нею розпізнавання за обличчям дуже висока – приблизно 1 хибне спрацьовування на мільйон спроб. Однак фахівці компанії з кібербезпеки Bkav змогли суттєво понизити надійність цього рішення. Вони створили маску, яка дозволяє обходити Face ID.

Щоб обійти технологію розпізнавання обличчя, дослідники з Bkav спершу вивчили алгоритми, які використовує Face ID. Після цього вони почали випробовувати різні матеріали для виготовлення окремих зон маски. Наприклад, силікон застосували для носа, а 3D-друком виготовили інші ділянки фальшивого обличчя.

Загалом ціна маски для обману Face ID склала $150. У Bkav кажуть, що Apple занадто сильно опирається на штучний інтелект. Подібну маску можна використати для доступу до iPhone X політиків, бізнесменів, мільярдерів.

Face ID

Висновок, який зробили експерти, – розпізнавання обличчя не є гарним інструментом захисту. За їхніми словами, датчик відбитків пальців є трохи кращим.

Біометрична ідентифікація вважається одним із найбільш перспективних способів відмовитися від паролей. Сканери для неї дешеві, а сам малюнок – унікальний, оскільки унікальний його власник. Однак учасник Chaos Computer Club – мережі хакерів, яка існує вже 31 рік та є, за словами своїх представників, найбільшим подібним об’єднанням у Європі, – Як Крісслер каже, що біометрична ідентифікація за відбитками вже показує себе ненадійним засобом безпеки. Оскільки зібрати її, будь то відбитки чи знімок обличчя, можна дистанційно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися