Вівторок, 16 Липня, 2024

Майже півмільйона людей тапають свій банан: новий хіт у Steam

В чартах популярності ігрової платформи Steam піднімається нова гра. І це не щось інтелектуальне чи крутезно шутерне. Це безкоштовна гра-клікер, де все, що робить гравець, це тапає свій банан.

Статистика популярності гри Banana (https://store.steampowered.com/app/2923300/Banana/) шалена – вона має понад 400 000 одночасних гравців, з піком в понад 500 000 людей. Ця гра піднімалася в рейтингу популярності вище Apex Legends , PUBG: Battlegrounds і Elden Ring, які регулярно займають перші місця в чартах гравців Steam. Уся ця інформація надходить із SteamDB , стороннього сайту, який відстежує дані Steam.

Чому гра про клацання банана так успішна? Звичайно, є фактор новизни, який поширюється з вуст в уста. Крім того, чим краще він працює, тим більше людей хочуть знайти для себе привабливість. Також допомагає те, що гра безкоштовна, тому спробувати її досить легко.

Однак ключем до успіху Steam є його система інвентаризації. Час від часу, коли ви натискаєте банан, ви отримуєте новий банан, доданий до вашого інвентарю Steam, який потім ви можете продати на ринку ігрової спільноти. Більшість бананів коштує кілька центів, але є приклади, коли банан продавався приблизно за 780 доларів.

Незрозуміло, скільки доступних бананів пропонує гра, але, прямуючи на ринок, ви побачите банан-панду, банан, який є конем, банан, що бликає, єдинорога та багато інших.

У грі також є кнопка магазину, яка переведе вас до магазину Banana Item Store, де ви можете купити банани за 25 центів за штуку. Багато з них також доступні лише протягом обмеженого часу.

Отже, частина гравців — це люди, які просто бачать, чому всі грають у Banana, але багато людей, які хочуть знайти рідкісні банани та продати їх у Steam за реальні гроші. Потім заробіток надходитиме до їхніх гаманців Steam, і на них можна буде купувати ігри чи навіть більше бананів.

На жаль, за словами Гері, одного з розробників, багато гравців, ймовірно, є ботами. «На жаль, зараз ми стикаємося з деякими проблемами з ботами, оскільки гра займає лише 1% ресурсів вашого комп’ютера, тому люди зловживають до 1000 альтернативними обліковими записами, щоб отримати рідкісні предмети або принаймні масові предмети», — сказав Гері.

У будь-якому випадку, розробники розуміють привабливість. «Я вважаю, що причина, чому гра здебільшого прижилася, полягає в тому, що це юридичний «збій нескінченних грошей, — сказав Гері. – Користувачі заробляють гроші на безкоштовній грі, продаючи безкоштовні віртуальні предмети».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися