Субота, 24 Лютого, 2024

Маколей Калкін хоче знятись у «Фантастичних істотах 3»

Маколей Калкін хоче повернуться у велике кіно. Після того як режисери «Месників 4» так і не надіслали йому запрошення, актор вирішив запропонувати себе на одну з ролей у нових «Фантастичних істотах».

У своєму Твіттері Калкін написав, що не проти знятися в наступній частині «Фантастичних істот» (3-й фільм за всесвітом Поттера повинен з’явитися на екранах уже у 2020 році). Своє звернення він адресував Джоан Роулінг, за чиєю книгою знімалася друга частина «Фантастичних істот» – «Злочин Грін-де-Вальда». Актор не уточнив, кого саме він хотів би грати, але прямо запитав, чи можуть його взяти в наступний фільм.

Крім Роулінг Маколей також написав Дену Фоглеру, який знімався в першій і другій частині «Фантастичних істот», попросивши його замовити слівце перед творцями третього фільму.

Але, схоже, поки зірку «Один вдома» не затвердили на роль одного з Малфоїв, Калкіну залишається чекати і просувати своє YouTube-шоу – Bunny Ears.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися