Середа, 6 Грудня, 2023

Стандартна клавіатура iPhone отримає свайп-введення

Любителі активно чатитися в месенджерах на iPhone зможуть друкувати ще швидше. Apple підготувала для своїх телефонів суттєвий апдейт клавіатури. Він дозволить замість натискання літер рухати пальцем по екрану, вводячи слова. Подібні свайп-клавіатури вже тривалий час доступні на Android та в сторонніх клавіатурах для iPhone і є популярними.

Офіційно про можливість свайпового введення в стандартній клавіатурі iPhone мають повідомити на конференції Apple WWDC, яка відбудеться на початку червня. Подробиць поки небагато, відомо лише, що ця функція буде доступна в найближчому оновленні до iOS 13. Ця версія операційної системи має стати публічно доступною у вересні. Нетерплячі користувачі також зможуть стати бета-тестерами та отримати апдейт набагато раніше.

Вводити слова свайпом на iPhone можна вже сьогодні, встановивши сторонню клавіатуру. Одна з найбільш популярних альтернатив стандартній клавіатурі – Google Gboard. Спершу її необхідно активувати в розділі «Клавіатури» в налаштуваннях телефона, після чого можна вводити слова свайпом.

Вперше режим свайпового введення запропонували розробники клавіатури Swype у 2002 році. Ідея була в тому, щоб не відривати палець від екрану при введенні слів, проводячи від однієї літери до іншої. Піднімати палець треба було лише між словами. Експерименти показують, що свайп-введення дозволяє друкувати слова набагато швидше за традиційне натискання кожної літери. Деяким користувачам у свайп-режимі вдається вводити до 120 слів на хвилину. В середньому пришвидшення складає 20-70%. Перевірити свою швидкість введення можна на сайті Powertyping.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися