Маніпулятор Flow замінить мишку жестами

Багато компаній працюють над вдосконаленням взаємодії з комп’ютером: наявні маніпулятори універсальні, проте не ідеальні. Зробити управління ПК зручнішим має Flow. Це невеликий маніпулятор, який дозволить, за словами його творців, зробити управління природнішим для кисті руки.

Пристрій виглядає як невисокий – 15 мм – циліндр з діаметром 70 мм. По периметру гаджета встановлений металевий обідок, який прокручується на 360 градусів, а його верхня панель може розпізнавати жести. Окрім цього, він також має датчик освітлення. Для розпізнавання жестів він має вбудовані інфрачервоні датчики, які дозволяють управляти пристроєм, не торкаючись його.

Flow можна використовувати з комп’ютером, планшетом або ноутбуком за допомогою підключення по Bluetooth. Його заряду вистачить більш ніж на чотири місяці, якщо вірити розробникам. На даний час підтримується тільки OS X, однак вони обіцяють підтримку iOS, Android і Windows вже найближчим часом.

Зараз розробники бачать покупцями цього гаджета насамперед тих, хто працює в графікою, 3D-моделюванням та відеконтентом. Серед сумісних програм, яких більше 30, є продукти Adobe (Photoshop, Illustrator, Premier), Final Cut Pro X, AutoCAD і кілька сервісів, наприклад YouTube і Spotify.

Розробники планують продавати Flow за ціною $135, а спонсори на Indiegogo можуть придбати його за $99. Перші покупці повинні отримати незвичайний маніпулятор в червні 2015 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я