Неділя, 25 Лютого, 2024

Машини в автосалонах замінить віртуальна реальність

У недалекому майбутньому візит до автосалону вже не буде означати прискіпливий огляд виставленої у демонстраційному залі автівки. Замість цього потрібно буде одягнути окуляри, які покажуть усе у віртуальній реальності.

Microsoft і Volvo оголосили про старт спільного проекту, у рамках якого для демонстрації машин покупцям автовиробник використовує окуляри доповненої реальності HoloLens.

Розробка нової технології зайняла півроку. З її допомогою покупці зможуть бачити 3D-модель автомобіля в окулярах HoloLens, а консультант попутно розповість їм про технічні особливості моделі.

У демонстраційній версії віртуального шоу-руму учасники презентації могли міняти колір седана Volvo S90, який ще не надійшов у продаж, і модель його колісних дисків. Глядачі також розглянули в деталях ходову частину і двигун авто, систему інтелектуального попередження водіїв про ожеледицю та інші технологічні опції.

У Volvo відзначають, що в майбутньому окуляри доповненої реальності замінять інструкції з експлуатації автомобіля – з їхньою допомогою можна детально показати ключові вузли машини, доповнюючи зображення корисною інформацією про те, як вони працюють.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися