Вівторок, 16 Квітня, 2024

Маска Skyted дозволяє у натовпі приватно розмовляти по телефону

Виробник маски Skyted стверджує, що вона може дозволити власнику розмовляти по телефону, щоб його не почули оточуючі. Цю «безшумну» маску французький стартап Skyted представив на виставці CES у Лас-Вегасі.

Компанія стверджує, що в масці використовується той самий матеріал, який використовується для глушіння реактивних двигунів. Це дозволяє йому поглинати 80 відсотків голосової вібрації, утримуючи при цьому зовнішні шуми.

Окрім забезпечення конфіденційності дзвінків, компанія стверджує, що це також може допомогти абонентам чіткіше чути власника маски у шумному середовищі, зокрема в літаках.

У масці вагою 220 г використовується мікрофон із кістковим провідником, який передає звукові коливання через вилиці, а не через повітря, і може зменшувати звуки від -25 до -40 децибел. Маска може з’єднуватися з телефонами за допомогою з’єднання Bluetooth.

Skyted сподівається, що люди використовуватимуть цю маску в різноманітних повсякденних ситуаціях, зокрема під час польотів, на роботі та в ресторанах і барах. Також розробляється окрема модель, призначена для геймерів – ймовірно, щоб не чули їхню лайку під час гри.

Маску Skyted планують запустити у виробництво, зібравши гроші на Kickstarter у березні. Тоді ж її також можна буде попередньо замовити. Про ціну поки нічого не повідомляється.

Продукт є дітищем Стефана Херсена, який згадує, що на винахід маски надихнув час роботи в Airbus. За словами Херсена, спочатку маска була розроблена для використання в літаках, але саме пандемія підкреслила потребу в масці не лише для мандрівників.

«Кожен із нас стикався з дзвінками в дуже галасливих ситуаціях, з високим ризиком порушення конфіденційності та частих шумових нападів на оточуючих, не кажучи вже про конкуруючі конференц-дзвінки, навіть у наших власних домівках», – каже він.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися