Як встановити пісню рингтоном на iPhone

З iOS 14 встановити пісню в ролі мелодії для дзвінка стало ще простіше

Стандартні мелодії рингтонів можуть набриднути і їх можна змінити на iPhone. З iOS 14 встановити пісню в ролі мелодії для дзвінка стало ще простіше. Однак попередньо доведеться підготувати файл.

Щоб встановити пісню в якості рингтону, її необхідно зберегти в пам’яті смартфона як файл. Не можна використовувати пісні, які збережені в Apple Music або іншому потоковому сервісі, такому як Spotify.

Отримавши файл MP3 з піснею необхідно створити цикл з неї в додатку GarageBand. Після цього можна експортувати його в якості мелодії дзвінка.

Зберігши на смартфоні файл MP3 з бажаним треком встановіть на iPhone додаток Garageband. У ньому запустіть диктофон для створення запису.

Торкніться сірих ліній у верхньому правому куті, після чого натисніть на іконку синього метронома у верхній частині екрана посередині. Наступним кроком клацніть на сіру петлю в правому верхньому куті інтерфейсу.

Знайдіть пісню, яку ви хочете використовувати як мелодію дзвінка, у розділі «Файли» або «Музика» у верхній частині екрана. Утримуючи палець натиснутим на пісні, перетягніть її в робочу область додатку.

Натисніть на маленьку сіру стрілку з плюсом в правому верхньому куті. Змініть довжину секції з восьми до тридцяти секунд. Після вибору тривалості обрізання перетягніть аудіо, щоб отримати потрібний розділ.

Тапніть на сіру стрілку в лівому верхньому кутку і виберіть «Мої пісні». Коли ваш рингтон буде готовий до експорту, виберіть сіру стрілку. Щоб перейменувати свою пісню, двічі торкніться її.

Утримуйте палецт натиснутим на пісні, виберіть «Поділитися» та оберіть призначення – мелодія дзвінка. Натисніть “Продовжити”, вкажіть “Експорт”. і задайте потрібний вам варіант мелодії дзвінка, після чого збережіть зміни кнопкою “Готово”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я