Четвер, 29 Лютого, 2024

У PlayStation5 виявили недолік, який вбиває її при вертикальному розміщенні

Домашню ігрову приставку PlayStation 5 можна розмістити двома способами: вертикально або горизонтально. У більшості рекламних матеріалів він стоїть вертикально, і виявляється, що таке розміщення може в кінцевому підсумку вбити пристрій.

Власники ремонтних майстерень поділилися своїми висновками під час роботи над PlayStation 5, яка, вийшла з ладу саме внаслідок такого розміщення.

У приставці для передачі тепла від процесора до радіатора використовується так званий «рідкий метал». Це металевий сплав з дуже низькою температурою плавлення і він часто стає причиною смерті гаджетів, особливо ноутбуків. Адже в рідкому стані від доволі легко витікає з-під теплозбиральної пластини радіатора та створює коротке замикання на елементах на платі.

Схоже, недолік конструкції приставки приводить до того, що рідкий метал при вертикальній орієнтації приставки Sony, переміщується на життєво важливі частини приставки, виводячи її з ладу.

За словами спеціалістів з ремонту, це стосується всіх версій консолі незалежно від номера моделі та охоплює як стандартні, так і лише інтернет-варіанти.

Зазначається, що їхні висновки наразі стосуються кожного окремого випадку, коли рідка металева термопаста якимось чином витікає через порушення ущільнення.

Наразі невідомо, яка ймовірність виникнення проблеми. Тому власникам PlayStation 5 рекомендується по можливості залишати консоль горизонтально. Sony поки не прокоментувала це питання офіційно.

Хоча проблема ще не набула широкого розповсюдження, і невідомо, чи справді вона торкнеться такої кількості консолей, як зараз припускають. Сьогодні існує багато PS5 – фактично понад 30 мільйонів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися