Масовому поширенню телефонів без отворів заважає одна річ: яка саме?

Експерти China Mobile Terminal Lab говорять, що смартфони без жодних отворів та кнопок подолали більшість технологічних проблем

Смартфони без отворів уже давно не фантастика – такий на початку 2019 року представила Meizu, а Apple поступово зменшує кількість отворів в iPhone. Може здатися, що створення мобільника без кнопок роз’ємів та отворів є складним завданням, однак китайський мобільний оператор вважає, що це не так. За його словами, подібні гаджети ближчі, ніж ми думаємо, а стати масовими їм заважає лише одна річ.

Експерти China Mobile Terminal Lab говорять, що смартфони без жодних отворів та кнопок подолали більшість технологічних проблем:

  1. Кнопки. Віртуальні клавіші на екрані повністю замінюють фізичні кнопки. Це стосується навіть гойдалки регулювання гучності. Вібромотор смартфона додає реалістичності натисненням віртуальних клавіш.
  2. Отвори для звуку. Виробники змусили користувачів переходити на Bluetooth-гарнітури, щоб заробляти більше грошей. Так зник один отвір для аудіороз’єму 3,5 мм. Технологія кісткової провідності дозволяє прибрати отвір для розмовного динаміка. Гучний динамік замінює відтворення звуку шляхом вібрації екрана.
  3. Карта пам’яті. Виробникам вигідно позбуватися слоту для карти пам’яті, бо так вони продають гігабайти в кілька разів дорожче. Деякі смартфони, наприклад, iPhone, ніколи не підтримували карту microSD.
  4. SIM-карта. Сьогодні активно розвивається технологія eSIM, яка є віртуальною карткою. Реально це окрема невелика мікросхема в телефоні, а скоро – крихітний блок всередині мобільного процесора.
  5. Заряджання. Технологія бездротового заряджання також уже досить масова.

Що заважає?

Але саме через бездротову зарядку мобільники ще не стали повністю монолітними без отворів та кнопок. Усе тому, що ця технологія працює на відстані 1-2 сантиметрів, що не завжди зручно, бо телефоном неможливо користуватися в цей момент, на відміну від заряджання дротом. Прорив станеться, коли під час бездротового заряджання телефоном можна буде продовжувати користуватися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я