Meizu показала смартфон без жодних отворів

Meizu Zero побудований на платформі Qualcomm Snapdragon 845, але розробники кажуть, що почнуть встановлювати більш свіжий Snapdragon 855 як тільки той стане широко доступним

Розробники з Meizu втілили ідею, яка вже давно літає в повітрі, – зробити телефон, який не має жодних отворів. Новинка отримала назву Meizu Zero і захищена від води і пилу на рівні IP68. Виробник називає його першим у світі Android-смартфоном без якихось отворів.

Проти звичайних моделей Meizu Zero не має багатьох звичних елементів. Наприклад, у нього відсутні традиційні сканер відбитків пальців, динамік та мікрофон. Їхні функції виконує дисплей AMOLED діагоналлю 5,99 дюйма, створений із застосуванням технології mSound 2.0. Такий екран, кажуть у компанії, не треба прикладати до вуха, щоб почути. Більш того, апарат можна слухати зворотною стороною і не відчувати незручностей.

Корпус Meizu Zero виконаний за технологією unibody і має об’ємне керамічне покриття. Заряджання акумулятора через відсутність роз’єму USB відбувається бездротовим способом. Апарат підтримує передачу до 18 Вт, що має гарантувати прийнятний час заряджання на рівні дротових рішень. У Meizu пишаються своєю технологією бездротового заряджання, яку розробляли два роки та яка захищена 75 патентами.

Фізичну SIM-карту замінили на віртуальну eSIM. Для підключення навушників призначений інтерфейс Bluetooth. Роль бокових кнопок виконують ємнісні сенсорні панелі, чутливі до сили натискання.

Основна камера новинки має датчики Sony IMX 380 та IMX 350 роздільною здатністю 12 і 20 мегапікселів відповідно. Фронтальна камера робить знімки у 20 мегапікселів.

Meizu Zero побудований на платформі Qualcomm Snapdragon 845, але розробники кажуть, що почнуть встановлювати більш свіжий Snapdragon 855 як тільки той стане широко доступним. Антена пристрою розроблялася з урахуванням 5G, тому в майбутньому може з’явитися версія з підтримкою мереж п’ятого покоління.

Meizu поки не готова назвати дату початку продажів Zero. Тому обсяг його оперативної пам’яті та інші деталі залишаються невідомими. Експерти прогнозують, що телефон з’явиться на полицях магазинів в наступному кварталі.