Четвер, 18 Квітня, 2024

Менеджер паролів LastPass запрацював на всіх пристроях безплатно

Пароль «123456» є найгіршим, але він все ще залишається найбільш популярним. Усе тому, що його легко згадати, однак це означає, що його легко зламати. Натомість надійний пароль досить просто забути, через що можна втратити доступ до потрібних сервісів. Вирішити цю дилему можна за допомогою менеджерів паролів. Вони замість вас запам’ятають складні кодові фрази до різних сайтів та служб. І один з найпопулярніших таких менеджерів – LastPass – дозволив користуватися ним на всіх гаджетах без оплати $12 на рік.

homepage_1-1

LastPass переходить на безплатне обслуговування кількох гаджетів після зміни своєї стратегії. Раніше цей менеджер паролів призначався в першу чергу для ПК, і тому без оплати ним можна було користуватися лише на комп’ютерах. У 2015 році LastPass дозволив користувачам вибрати якийсь один пристрій, на якому зберігати паролі можна було без грошей. Зараз це можна безплатно робити на всіх власних гаджетах.

LastPass працює усюди: він має мобільні додатки та розширення для браузерів. Він також має вбудований генератор паролів, захищені нотатки та двофакторну аутентифікацію.

img-desktop-vault

Серед платних можливостей LastPass залишаються технічна підтримка, обмін папками з п’ятьма користувачами, 1 ГБ шифрованого дискового простору, відсутність реклами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися