Четвер, 20 Червня, 2024

Mercedes-Benz комерційно впроваджує бездротову зарядку

Електромобілі S-класу марки Mercedes-Benz стануть зручнішими в щоденному використанні. Адже власникам не доведеться щоразу підключати дріт для зарядки спустошеного акумулятора. Компанія з 2017 модельного року впроваджує в цих автівках технологію бездротового заряджання від Qualcomm.

image

Рішення індукційного підзаряджання акумуляторів автомобілів Qualcomm Halo існує ще з 2015 року. Воно має таку ж ефективність, як і дротове заряджання – близько 94%. Без дротів можна передавати потужність до 7,2 кіловатів. При цьому швидкість заряджання залежить від точного позиціонування передатчика на землі та приймача в авто. Для цього бортовий комп’ютер машини підказуватиме водієві, як йому треба розвернутися чи куди зсунутися.

Першим автомобілем з комерційно доступним бездротовим заряджанням стане S550e. Це гібридний седан флагманського класу. Його покупці при замовленні цієї опції, окрім приймача в автомобілі, також отримають передавач, який можна встановити на паркувальному місці. При цьому загальна потужність системи складає 3,6 кіловата, що дозволяє передати до 8 кіловат-годин енергії.

Ціна опції Qualcomm Halo не розголошується. Але із сайту Mercedes-Benz відомо, що автомобіль S550e в базовій комплектації коштує $96 600.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися