Мережа «ВКонтакте» буде платною

Соціальна мережа «ВКонтакте» видалила розділ з музикою зі своїх мобільних утиліт для iPhone і iPad. У майбутньому для прослуховування треків з’явиться окремий платний сервіс.

Користувачі гаджетів з iOS стали першими, хто втратив можливість прослуховувати музичні твори в соцмережі, пишуть «Ведомости». Прибрати доступ до музики зажадала компанія Apple. «Наші користувачі будуть позбавлені можливостей музичного стрімінгу в мобільних додатках на цій платформі», – йдеться в повідомленні «ВКонтакте».

Раніше «ВКонтакте» обмежили час прослуховування музичних треків у мобільному додатку 30 секундами, однак правовласники залишилися незадоволені через те, що власники гаджетів могли додавати пісні у власний список аудіозаписів.

Експерти припускають, що «ВКонтакте» планує в майбутньому продавати користувачам підписку на музичний сервіс через окремий додаток. Це дозволить легалізувати музику в соціальній мережі. Зараз представники соцмережі ведуть відповідні переговори з Universal Music, Warner Music і Sony Music.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я