Вівторок, 12 Грудня, 2023

Месенджером Google Allo можна користуватися в браузері

Компанія Google зробила доступним свій месенджер Google Allo не лише на смартфонах та планшетах. Сервіс запрацював у веб-браузерах, про що повідомив глава підрозділу, який займається Google Allo, Аміт Фулай.

Allo

Отримати доступ до Google Allo на комп’ютері тепер можна за адресою allo.google.com/web, але поки тільки в браузері Chrome. Щоб все запрацювало, потрібно зайти в меню Allo-додатка на смартфоні, вибрати пункт Allo for web і відсканувати QR-код, показаний на сторінці браузера.

Поки що перехід до веб-версії працює тільки на Android, у версії для iOS таку функціональність обіцяють скоро додати. Для роботи веб-версії Allo смартфон повинен залишатися підключеним до Мережі. Крім того, при використанні веб-версії в мобільному браузері додаток не буде працювати.

Месенджер  для iOS і Android доступний для безплатного завантаження в App Store і Google Play.

Месенджер Google Allo з’явився у 2016 році майже одночасно з додатком для відеодзвінків Google Duo. Перший обіцяв віртуального помічника та шифрування, а другий – зручність роботи, як у Facetime.

Google Allo був би черговим з десятків типових месенджерів, якби не вбудований «штучний інтелект» у вигляді помічника Google Assistant. Він є поліпшеною версією асистента Google Now, і з ним можна листуватися, ставити йому питання і грати в ігри. За задумом Google, помічник (Google Assistant) має допомагати користувачу в спілкуванні та навіть вирішувати повсякденні справи. Наприклад, можна попросити його забронювати столик у ресторані або показати якесь зображення, дізнатися курс валют і взагалі поставити будь-яке запитання. А ще месенджер буде пропонувати користувачу розумні відповіді на повідомлення. Скажімо, якщо під час листування хтось надішле користувачу запрошення на вечерю, месенджер може запропонувати варіанти «я зайнятий» або «згоден».

За перший тиждень після виходу обидва додатки рахували інсталяції мільйонами. Наприклад, Allo в цей час завантажили 5 млн разів, а Duo – більше 10 млн разів. Однак повідомлення Google у вересні 2016 року про успіхи своїх месенджерів було останнім. Уже за два місяці потому месенджер знаходився нижче 200 місця в Google Play. Трохи краще йшли справи у Duo, який «плавав» між 100 і 150 позиціями в Google Play.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися