Microsoft готує дві версії нової Xbox, дешева працюватиме тільки в «хмарі»

За попередньою інформацією, наступне покоління Xbox вийде у вигляді двох пристроїв. Один буде звичною ігровою приставкою, а інший – бюджетною версією, яка працюватиме лише з хмарним сервісом стримінгу ігор.

Microsoft не розкриває інформацію про наступне покоління своєї ігрової консолі Xbox, окрім того, що воно зараз у розробці. Утім, виданню Thurrott вдалося дізнатися деякі подробиці про приставку, яка носить поки кодове ім’я Scarlett.

За попередньою інформацією, наступне покоління Xbox вийде у вигляді двох пристроїв. Один буде звичною ігровою приставкою, а інший – бюджетною версією, яка працюватиме лише з хмарним сервісом стримінгу ігор. Завдяки потоковій передачі ігрового процесу ця приставка не потребуватиме потужного «заліза» і коштуватиме дешевше.

Як кажуть інсайдери, хмарна Xbox матиме начиння, потужності якого достатньо для обробки даних від джойстиків, виведення відео на екран, а також обробки деяких ігрових елементів, наприклад, визначення зіткнень об’єктів. Через це, кажуть інсайдери, приставка буде дещо дорожчою, ніж у випадку повного вивантаження ігрового процесу в «хмару».

Повноцінна та хмарна версії Xbox Scarlett в іншому будуть рівноцінними для гравців і зможуть запускати однакові ігри. Запуск нового покоління приставки Microsoft призначений на 2020 рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я