Четвер, 25 Липня, 2024

Microsoft готує новий смартфон Surface Duo 2

Програмний гігант Microsoft готує свій новий смартфон. Девайс має стати продовженням її складаного Surface Duo і тому буде виконаний у схожому форматі. Відмінність полягатиме у начинні, яке стане значно поліпшеним.

Головною відмінністю Surface Duo 2, як показує витік начебто майже передсерійного прототипа, має стати потрійний блок основних камер. Він знаходитиметься на спеціальному виступу як у інших флагманів на ринку сьогодні. Об’єктиви представлятимуть собою ультраширококутний, телефото та ширококутний.

Surface Duo 2 також може отримати корпус із матового скла. Девайс можуть фарбувати у чорний та білий кольори.

Витік також показує, що окремий датчик відбитків пальців зник – ймовірно, його вбудували у кнопку живлення. Ще порт USB-C у нової версії смартфона розміщений на правій половинці гаджета.

Презентація смартфона Surface Duo 2 очікується у вересні або жовтні. Девайс отримає флагманські як на 2021 рік характеристики, включаючи процесор Snapdragon 888, підтримку стільникового зв’язку 5G та бездротової технології NFC. Це значне поліпшення порівняно з Surface Duo 1, який на момент своєї презентації уже мав застарілі характеристики.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися