Microsoft, можливо, тихо «вбила» Windows 10 Mobile

Найсвіжішу мобільну ОС від Microsoft отримають далеко не всі поточні користувачі Windows 10 Mobile. Оновлення Creators Update офіційно доступне лише 13 моделям телефонів, з яких лише 6 мають на собі позначку Lumia. Зважаючи на інші кроки Microsoft відносно своєї мобільної платформи, експерти вважають, що Windows Phone по-тихому закрили.

Іншим кроком Microsoft стало те, що компанія прибрала з магазину додаток Upgrade Advisor, який дозволяв власникам телефонів з Windows Phone 8.1 перейти на Windows 10 Mobile. Користувачі також звітують, що програма тестових випусків Windows 10 Mobile вже недоступна для Windows Phone 8.1.

Такі дії Microsoft призвели до того, що власники телефонів з початковою Windows Phone 8.1, які після купівлі перейшли на Windows 10 Mobile, стали заручниками ситуації. Якщо вони повернуться на Windows Phone 8.1, то вже не зможуть інсталювати Windows 10 Mobile. І це суперечить словам програмного інженера Microsoft Донни Саркар, яка торік на запитання фаната відповіла, що Microsoft підтримує Windows 10 Mobile та рухатиме попит на лінійку Lumia.

Ще одним кілком у платформу Windows Mobile стало бажання Microsoft продавати власні Samsung Galaxy S8. Ці гаджети матимуть фірмові додатки, так як Office, OneDrive, Skype та Outlook.