Неділя, 21 Квітня, 2024

Microsoft Office знову радикально змінить інтерфейс – тепер для адаптації до планшетів і смартфонів

Користувачам Microsoft Office доведеться знову переучуватися на новий інтерфейс. Компанія готовиться радикально оновити вигляд пакета Microsoft 365, значно спростивши його. Це має поліпшити роботу з офісними додатками на планшетах та смартфонах.

Довгий час Microsoft Office мав класичний інтерфейс, до якого за десятиліття користувачі дуже звикли:

Однак історія класичного інтерфейсу завершилася разом із Office 2003 – уже Office 2007 мав інтерфейс у концепції Fluent User Interface. Звичні меню та панелі інструментів замінила велика стрічка із вкладками:

За словами Microsoft, стрічка дозволила користувачам швидше знаходити необхідні кнопки.

Розташування кнопок у новому інтерфейсі змінилося, і користувачі розгубилися, а програми пакета Office довелося наче заново вивчати. Ентузіасти створювали патчі для Office 2010/2013/2016/2019, які повертали класичне меню.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Майже десятиліття потому Microsoft знову показала оновлення інтерфейсу пакета Office 365. Реалізують його за кілька років, а нинішня демонстрація є оглядовою.

Новий інтерфейс має стати більш простим і лаконічним. Замість стрічки з’явиться плаваюча панель з інструментами. Показані на ній кнопки будуть залежати від поточного контексту. У Microsoft вважають, що новий UI дозволить знизити когнітивне навантаження на користувача і підвищить концентрацію уваги на виконуваному завданні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися