Нові Android з 2 ГБ та менше оперативної пам’яті переведуть на полегшену версію ОС

Нові пристрої з 512 МБ оперативної пам’яті повинні зникнути з ринку

З випуском Android 11 компанія Google підвищить мінімальні вимоги до оперативної пам’яті смартфонів. Повноцінну версію ОС вже не можна буде встановити на гаджети з 2 ГБ оперативки. Для таких апаратів виробник повинен буде використовувати полегшену версію Android Go.

Android Go призначена для гаджетів з надзвичайно скромними характеристиками. З 2017 року такими вважаються девайси з 1 ГБ або менше оперативної пам’яті. Однак виробники не були зобов’язані використовувати цю операційну систему для своїх апаратів з надскромними характеристиками.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

З виходом Android 11 будь-який девайс, який має на борту 2 ГБ або менше оперативної пам’яті і постачається з додатками та сервісами Google, повинен використовувати Android Go. Таку вимогу висуває документ Android 11 Go Device Configuration Guide. Опублікована нещодавно версія цього документа датується 27 квітня 2020 року, і в ньому могли відбутися зміни до нинішнього часу.

Обсяг у понад 2 ГБ оперативної пам’яті також вимагатиметься від нових гаджетів з Android 10, які вийдуть у продаж починаючи з четвертого кварталу 2020 року.

Нові пристрої з 512 МБ оперативної пам’яті повинні зникнути з ринку – Google не сертифікуватиме для них свої сервіси та додатки.

Android Go була добровільною програмою, яка дозволяла вендорам випускати гаджети з дуже обмеженими апаратними характеристиками, знижуючи їхню вартість. Її запустили у 2014 році, а у 2018 році Google відзвітував про зростання продажів девайсів з нею на 250%. Цікаво, що перший смартфон на Android Go вийшов у 2018 році.

Найсвіжіша версія Android Go на даний момент – Android 10 Go. Google розповів про її особливості, які роблять її придатною для гаджетів зі скромними апаратними характеристиками.

До речі, Google ще просуває бренд Android One. Якщо ви не знаєте, чим він відрізняється від Android Go, – читайте статтю «Android One та Android Go: у чому різниця».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я