Субота, 13 Липня, 2024

Топ-7 дратівливих недоліків AirPods

Навушники AirPods захопили ринок, позбавили наші смартфони можливості зручно підлкючати дротові навушники та губляться так часто, що Apple заробляє на цьому $500 млн щороку. Хоча Apple просуває їх під гаслом «вони просто працюють», ось добірка семи їхніх найбільш дратівливих недоліків.

AirPods-2

Випадкове перемикання

AirPods мають функцію автоматичного перемикання з одного пристрою на інший. Якщо у вас є два пристрої, скажімо, iMac і iPhone, підключені до них AirPods можуть автоматично переключатися з одного на інший.

Підписуйтесь на наш Telegram

Однак буває, що при одночасному використанні iMac та iPhone навушники AirPods випадково перемикаються між гаджетами. Таке перемикання може дратувати.

Спантеличують звуковим сигналом

Якщо під час використання AirPods вийняти їх з вух і залишити на столі, а потім за мить вставити їх назад, вони подають звуковий сигнал, який іноді змушує  думати, що вони підключені, але це не так.

У наведеному вище сценарії значок AirPods видно в рядку меню, що дійсно змушує думати, що вони підключений, тому що інтерфейс візуально сигналізує про це. Однак потрібно натиснути піктограму Bluetooth, а потім натиснути активні AirPods у списку, щоб вимкнути їх, а потім натиснути ще раз, щоб знову підключити їх.

У цьому ж сценарії при натисканні на активні AirPods в списку Bluetooth виникає коротка затримка в приблизно 3 секунди, яка змушує думати, що вони не були відключені і тому ви клацаєте їх знову. Але перше клацання дійсно спрацювало, а друге було непотрібним і стає незрозуміло, в якому стані зараз навушники.

Зниження якості звуку

При використанні AirPods як мікрофона під час виклику, що трапився посеред прослуховування музики, якщо натиснути кнопку відтворення на клавіатурі, музика буде відтворюватися з більш низькою якістю звуку. Повернутися до вищої якості можна було б, почекавши 5 секунд, а вже потім натиснувши кнопку відтворення.

Глюк відтворення в одному з навушників

Іноді звук відтворюється тільки лівим або правим навушником. Вставляючи / виймаючи їх з вух, виправити проблему не вдається.

Потрібно покласти їх назад у футляр і вийняти назад, хоча й це не завжди виправляє ситуацію. Буває потрібно два або три рази вставляти / виймати AirPods з чохла, щоб привести їх до тями.

Гальмують при телефонному дзвінку

Під час роботи за iMac / MacBook, коли вам телефонують на iPhone, і ви хочете використовувати AirPods для відповіді на виклик, після відповіді на виклик і перемикання на AirPods потрібно 5-7 секунд, щоб вони активізувалися. Це призводить до незручного “Алло? Привіт? О так, тепер я тебе чую”.

Дзижчання у звуку

При тривалому використанні AirPods може з’явився дзижчання. Це сміття, що потрапляє під мембрану і єдине рішення – купити нову пару, що досить відчутно для продукту вартістю 300-400.

Настирливе повідомлення переходу

При переході з iMac на MacBook з’являється повідомлення з питанням, чи потрібно переключити AirPods на MacBook. Повідомлення не є проблемою, а проблема в тому, що воно не зникає автоматично, якщо його ігнорувати.

За матеріалами: philip.design

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися