Голосові повідомлення у WhatsApp автоматично транслюватимуться в текст

Нова функція знаходиться на стадії розробки і спочатку з’явиться в iOS-додатку WhatsApp

Месенджер WhatsApp планує запровадити функцію, яка дозволить зручніше спілкуватися із любителями відправляти голосові повідомлення. Цей додаток, що належить Facebook, планує представити автоматизовану транскрипцію войсів. Аудіоконтент голосових повідомлень перетворюватиметься в звичайний текст.

Нова функція знаходиться на стадії розробки і спочатку з’явиться в iOS-додатку WhatsApp. Транскрипція буде виконуватися на мобільному пристроєві локально, і голосові повідомлення не будуть відправлятися на сервер WhatsApp або Facebook для обробки.

Функція транскрипції буде використовувати технологію Apple розпізнавання мови. Транскрипція в текст буде відбуватися в окремому розділі, який буде називатися «Стенограма». Користувачі також зможуть перейти до певної часової мітки в посланні.

«Коли повідомлення розшифровується вперше, його транскрипція зберігається локально в базі даних WhatsApp, тому не потрібно розшифровувати його знову, якщо ви хочете побачити його транскрипцію пізніше», – йдеться в описі нової функції.

Опція буде необов’язковою, і користувачі повинні будуть надати одноразовий дозвіл для активації цієї функції та доступу до даних.

Нещодавно стало відомо, що спілкування у WhatsApp є не таким приватним, як про це розповідав директор Facebook Марк Цукерберг. Він говорив, що повідомлення у WhatsApp такі захищені, що ніхто, навіть Facebook не може прочитати хоча б слово. Однак нещодавнє розслідування показало, що модератори WhatsApp можуть читати деякі повідомлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я