Microsoft перестане нагадувати про оновлення для Windows 10

Компанія Microsoft додасть можливість відключити нагадування про оновлення системи до Windows 10. Користувачі зможуть самостійно призначати дату, щоб оновити комп’ютер, або зовсім прибрати її з календаря завдань, повідомляє The Verge.

При появі вікна з пропозицією оновити комп’ютер на Windows 7/8 до останньої версії операційної системи користувач зможе вибрати пункт «Відхилити безплатну пропозицію». Після цього він більше не буде отримувати пропозицію оновитися.

«Ми ввели нову схему оновлення для Windows 10, але багато наших клієнтів були збиті з пантелику цим нововведенням. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб оперативно реагувати на зауваження, і цього тижня запустимо новий спосіб оновлення з більш зрозумілими опціями, які дозволять або оновити ПЗ зараз, або відкласти установлення, або зовсім відмовитися від нього», – розповів керівник підрозділу Microsoft з розробки Windows Террі Маєрсон.

Нагадуємо, що безплатні оновлення до Windows 10 будуть доступними тільки до 29 липня. Після цієї дати користувачі застарілих операційних систем будуть платити за перехід на Windows 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я