5 гаджетів, з якими кататися на велосипеді зручніше

Улітку на велосипедах можна зручно діставатися до роботи повз затори та весело проводити час. А щоб поїздки на двоколісному транспорті були ще комфортнішими, можна купити кілька додаткових аксесуарів. Ось п’ять таких девайсів.

  1. Електронні стоп-сигнали і повороти

Для більшої безпеки на дорозі варто зробити свій велобайк помітнішим, оснастивши його світловими вказівниками. Це стоп-сигнали та повороти, які дозволять автомобілістам, мотоциклістам та іншим велосипедистам знати про ваш наступний маневр.

  1. Велогенератор

Мобільники, навігатори, плеєри, велокомп’ютери – ці корисні гаджети перетворюються на брухт, якщо в них розрядиться акумулятор. Щоб цього не сталося під час поїздки, варто оснастити велосипед спеціальним генератором. Він кріпиться на рамі та перетворює частку енергії обертання колеса на електрику. Деякі з таких генераторів, наприклад, Siva Cycle Atom, мають також вбудований акумулятор. Це дозволяє підзаряджати гаджети навіть тоді, коли ви стоїте на місці.

  1. Протиугінний пристрій

Щоб одного разу не залишитися без велосипеда, його краще оснастити механізмом проти крадіжки. У продажу доступно багато моделей – від простих дротів із замком до більш вишуканих малопомітних моделей. Наприклад, такий девайс, як bikeSpike, не лише зафіксує велосипед, а й повідомить на мобільник свої координати, якщо викрадення все ж сталося.

  1. Пляшка для води

При поїздках у спеку можна легко зневоднити свій організм. Щоб цього не сталося, прикріпіть до велосипеду флягу з водою. Це може бути як звичайна пляшка у тримачі, так і спеціалізовані моделі. Наприклад, Scosche boomBOTTLE має додатково вбудований бездротовий динамік, на який можна виводити музику зі свого смартфона.

  1. Запис маршруту та інших параметрів

Після велопрогулянки буває цікаво повторно подивитися її або хоча б переглянути маршрут на карті. Записати його можна як за допомогою датчиків свого смартфона та відповідних програм, так і за допомогою спеціальних девайсів. Серед таких можна назвати, наприклад, Helios Bars – набір датчиків, що встановлюються на велосипед і шолом велосипедиста. Він стежить за переміщенням за допомогою GPS, реєструє швидкість і маршрут, а також інші дані. А такий девайс, як ICEdot Crash Sensor, стане корисною страховкою на випадок аварії. Він самостійно повідомить друзям та близьким про інцидент.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я