Microsoft планує забути про Edge та перейти на Chromium

Кодова назва майбутньої розробки – Anaheim

Після своєї появи разом з Windows 10 новий браузер Microsoft Edge не став популярним. У нього є певні результати, але вони ніщо порівняно з нинішнім монополістом Google Chrome та розробками на його основі – Brave, Amazon Silk та Opera та інші. З’явилися чутки, що Microsoft планує почати розробку нового браузера на основі двигуна Chromium – проекту, на якому створено Google Chrome.

Кодова назва майбутньої розробки – Anaheim. Натяки на неї вперше з’явилися, коли журналісти ресурсу 9to5Google помітили поправки в коді Chromium від програмістів Microsoft. Журналісти тоді припустили, що софтверний гігант хоче створити версію Chrome для роботи на Windows 10 з процесорами ARM.

Edge для iOS та Android вже використовує двигуни, які є рідними для цих платформ. На Android це означає залучення Chrome.

Використання Chromium дозволить Microsoft запропонувати користувачам таку ж роботу, яку вони бачать у Google Chrome. Юзерам не потрібно буде страждати від проблем зі стабільністю та продуктивністю, які наявні в Edge.

Уперше новий браузер може з’явитися в релізах Windows 10 для тестувальників навесні 2019 року.