Як зробити резервну копію даних Android у Google Drive

Подбати про безпеку інформації варто заздалегідь, створивши резервну копію.

Часто в смартфоні сьогодні зберігаються критично важливі дані, але цей гаджет може раптово відмовити з програмної чи апаратної причини. Також його можна загубити або його можуть вкрасти. Подбати про безпеку інформації варто заздалегідь, створивши резервну копію. Ось як зробити дублікат відомостей зі свого Android у «хмару» Google Drive.

Резервна копія дозволить зберегти налаштування, додатки, історію дзвінків, повідомлення та іншу важливу інформацію. В Android створення дублікату цієї інформації відбувається автоматично, якщо була вибрана відповідна опція при першому налаштуванні акаунту на смартфоні. У цьому разі новий бекап створювався лише тоді, коли пристрій був підключений до зарядки і мережі Wi-Fi.

Запустити резервування даних також можна вручну. Для цього відкрийте настройки операційної системи і знайдіть розділ Google. Перейдіть в розділ «Резервне копіювання». Тут ви побачите кнопку «Почати копіювання». Виберіть інформацію, яку потрібно дублювати, і натисніть на кнопку «Почати копіювання».