П’ятниця, 14 Червня, 2024

Microsoft пояснила, чому контролер майбутньої приставки Xbox Series X використовує батарейки AA

Власники ігрової приставки наступного покоління Xbox Series X не зможуть поставити її розряджений контролер на заряджання. Microsoft використала в ньому батарейки формату AA. Це викликало питання, адже все більше бездротових гаджетів сьогодні використовують вбудовані літій-іонні акумулятори. Навіть оновлений контролер наявної приставки Xbox, випущений у 2019 році, отримав акумулятор.

У Microsoft розповіли, що під час розробки майбутньої консолі широко обговорювали питання живлення її бездротових контролерів. У компанії кажуть, що є міцна група гравців, які хочуть бачити стандартні батарейки. З тієї ж причини Microsoft відмовилася від акумуляторів ще в Xbox 360.

Переваги використання стандартного формату АА – збільшення ресурсу контролера. Вбудований акумулятор неминуче втратить ємність з роками. Батарейки чи акумулятори AA можна просто замінити на нові.

Розробники зазначили, що можна використовувати акумулятори формату AA. Хоча вони не уточнювали, як добре працюватимуть з ними контролери. Справа в тому, що нові батарейки мають робочу напругу 1,6-1,5 вольта.

Популярні нікель-металгідридні акумулятори формату AA працюють на 1,2 вольта. Виникає ситуація, коли акумулятор ще не розряджений повністю, але девайс думає, що енергія скоро скінчиться.

Існують нікель-цинкові акумулятори з робочою напругою 1,6 вольта, але вони суттєво дорожчі за нікель-металгідридні та вимагають спеціалізованого зарядного пристрою.

1 коментар

  1. Ну так в них вже 100 років випускається Microsoft Xbox One Play & Charge Kit, хочеш використовуй АА батарейки, хочеш АА акуми і заряджай їх окремо, а хочеш купи літієвий акумулятор і заряджай прямо під-час гри, гарний підхід.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися