Apple показала операційну систему і музику для Android

Компанія Apple на конференції для розробників WWDC 2015 показала нову операційну систему OS X El Capitan і сервіс потокової музики Apple Music. Нова операційна система буде доступна для користувачів уже цієї осені. У компанії заявляють, що у El Capitan перемикання між додатками буде відбуватися вдвічі швидше, пише ТСН.

Нова настільна ОС Apple OS X El Capitan

Сервіс потокового відео компанія обіцяє запустити вже в кінці червня. Вартість передплати на нього складе $9,99 або майже $15 доларів за сімейним контрактом на 6 осіб. Крім того, компанія запропонує користувачам три місяці безплатної підписки.

Apple також запустить власний музичний сервіс на пристроях Android найближчої осені. У рамках Apple Music користувач зможе слухати музику з власної бібліотеки iTunes і каталогу сервісу, до якого входять понад 30 мільйонів композицій. На сервісі доступні плейлисти з новинками або музикою, підібраною під власний смак. Сервіс інтегрований з голосовим пошуком Siri – можна попросити Apple Music програти композиції минулого літа або пісню, яка очолила чарти у грудні двадцять років тому.