Microsoft припинила випуск усіх оновлень для Windows 10

Раніше Microsoft повідомляла, що Sun Valley буде найбільш значущим оновленням Windows за минуле десятиліття

Microsoft повідомила про те, що бере паузу у випуску оновлень Windows 10 на найближче майбутнє. Компанія не пояснила причини такого, однак деякі експерти пов’язують це з презентацією, яка відбудеться наприкінці червня і на якій компанія обіцяє представити щось велике. Існують чутки, що це може бути Windows 11.

Користувачі перестануть отримувати свіжі релізи оновлення Windows 10 21H2, яке готувалося до виходу найближчими місяцями. Версія Windows 10 Insider Preview Build 21390 залишиться останньою. В описі до цієї версії Microsoft написала, що цей апдейт не включає чогось нового і розроблене для тестування системи доставки.

“В наступні кілька тижнів наш фокус буде на випуску кількох кумулятивних оновлень до версії Build 21390, – написала Microsoft у своєму блозі. – Було б чудово отримати допомогу інсайдерів на каналі тестування Dev Channel і ми продовжимо скоро випускати оновлення як раніше”.

Очікується, що презентація Microsoft, яка призначена на 24 червня, має пролити світло на майбутнє Windows. Першим кроком на шляху до цього майбутнього стане апдейт під кодовою назвою Sun Valley, який вийде пізніше цього року і має принести радикальні зміни в інтерфейсі ОС. Однак існують чутки, що Microsoft може взагалі випустити нову версію Windows, яка не буде оновленням Windows 10.

Раніше Microsoft повідомляла, що Sun Valley буде найбільш значущим оновленням Windows за минуле десятиліття. Однак про нього мало що відомо наразі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я