Навіть вимкнений iPhone можна знайти, якщо він оновлений до iOS 15

iOS буде спеціальним повідомленням сповіщати про те, що гаджет можна буде відшукати навіть при розрядженому акумуляторі

Apple суттєво поліпшила можливості своєї пошукової мережі Find My, яка використовується для пошуку загублених чи вкрадених гаджетів її виробництва. Оновивши iPhone до iOS 15 його буде легше знайти, оскільки на мапі Find My гаджет відображатиметься навіть у вимкненому стані. Також його можна буде знайти після скидання до заводських налаштувань.

Apple не розкривала технічних подробиць роботи пошукової мережі у iOS 15. Однак, схоже, при апдейті iPhone до цієї версії ОС, він не вимикається повністю. Він переходить в режим роботи, який нагадує режим мітки AirTag. Це дозволяє при мінімальних витратах енергії дозволити гаджету передавати сигнали Bluetooth про своє перебування поруч з будь-яким пристроєм iOS. Такий спосіб роботи, наприклад, дозволяє мітці AirTag працювати від невеликої батарейки приблизно один рік.

Енергоефективне перебування в режимі пошуку дозволяє iPhone надсилати сигнал про своє перебування поруч навіть коли у нього розрядилася батарея. Однак поки невідомо, як надовго вистачить залишків заряду для роботи цієї функції.

iOS буде спеціальним повідомленням сповіщати про те, що гаджет можна буде відшукати навіть при розрядженому акумуляторі. Однак користувач має можливість відключити цю функцію, щоб його девайс не можна було запеленгувати на карті Find My у вимкненому стані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я