Четвер, 30 Травня, 2024

Microsoft Surface Book непридатний до ремонту

Показаний нещодавно перший ноутбук Microsoft викликав досить великий ажіотаж – його розкупили за п’ять днів, хоча він коштує від $1499 до $2799. Власникам цього гаджета необхідно поводитися з ним дуже обережно – він непридатний до ремонту. Такий висновок зробили експерти iFixit, які розібрали Surface Book.

Microsoft Surface Book – це портативний комп’ютер з відокремлюваним 13,5-дюймовим дисплеєм PixelSense з роздільною здатністю 3000х2000 пікселів. Пристрій наділений адаптерами бездротового зв’язку Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.0, камерами з 5- і 8-мегапіксельною матрицями, стереофонічними динаміками, акселерометром, гіроскопом, магнетометром, датчиком освітленості, а також двома портами USB 3.0.

У пристрої, який вивчили фахівці iFixit, встановлено процесор Intel Core i5 шостого покоління, а також дискретний графічний прискорювач NVIDIA. Обсяг оперативної пам’яті – 8 Гбайт, місткість твердотільного накопичувача – 128 Гбайт.

Ремонтопридатність Microsoft Surface Book оцінена тільки в один бал із десяти можливих. iFixit зазначає, що процедура розбирання пристрою є вкрай складною, а єдиним плюсом конструкції можна назвати можливість заміни твердотільного накопичувача.

Процесор і оперативна пам’ять припаяні до основної плати. Дисплей пов’язаний із захисним склом, причому його демонтаж дуже складний. Багато компонентів утримуються на місці за допомогою клею, а їхня заміна вимагає докладання великих зусиль.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися