Wi-Fi від бога: безплатний доступ до Мережі у церквах Німеччини

Зараз ми звикли вважати, що роутер і домашня бездротова мережа були в нас удома майже завжди. Зазвичай сприймаємо Wi-Fi як належне в ресторанах, кафе, громадських місцях, навіть у транспорті.

А от у німецьких церквах були молитовники, тематична література, релігійні предмети служіння культу тощо. А бездротового доступу не було. Мотивація була різною, головним чином щось на зразок «це не те місце, де можна ввіткнути носа в екран смартфона чи планшета». Хоч декому Wi-Fi не вистачало, бо яка сучасна дискусія обходиться без посилань на Wikipedia?

Wi-Fi
Але уявіть собі церкву, повну людей, які саме це і роблять. Проект про надання безплатного відкритого доступу Wi-Fi розпочато у євангельських баптистських церквах Німеччини. Понад 220 церков Берліна, Бранденбурга та Сілезії почали роздавати Wi-Fi всім бажаючим серед відвідувачів. Церковники вважають, що такий крок сприятиме тому, щоб молодь ходила до церкви. Розрахунок простий: люди прийдуть по дармовий Wi-Fi, а натомість отримають шанс отримати більше.

Але що найцікавіше, завдяки гострим на язик європейцям проект отримав назву Godspot (гра слів: god – бог та hotspot – точка доступу Wi-Fi). От і спробуйте після цього сказати, що в німців немає почуття гумору.

Джерело: Geek.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я