Microsoft визнала антивірус Avast несумісним з весняним апдейтом Windows 10 і заблокувала його

Зміни в розгортання нової версії своєї ОС корпорація внесла після того, як на початку цього тижня стало відомо, що деякі користувачі Avast зіткнулися з проблемами. Замість робочого столу їхні комп'ютери показували чорний екран без іконок. У деяких випадках на дисплеї з’являвся синій екран.

Користувачі Avast не зможуть отримати свіжу версію Windows 10 April 2018 Update (випуск 1803). Microsoft заблокувала інсталяцію цього апдейту до того часу, поки на комп’ютері встановлений цей антивірус.Avast

Зміни в розгортання нової версії своєї ОС корпорація внесла після того, як на початку цього тижня стало відомо, що деякі користувачі Avast зіткнулися з проблемами. Замість робочого столу їхні комп’ютери показували чорний екран без іконок. У деяких випадках на дисплеї з’являвся синій екран.

Розробники Avast не вважають свій продукт причиною збоїв при інсталяції весняного оновлення Windows 10. Вони повідомляють, що не змогли відтворити помилки, на які скаржаться користувачі, і припускають, що причини проблем можуть ховатися в самому Windows 10 April 2018 Update.

Розслідування триває спільно з Microsoft, але поки що рішення не знайшли. Тому якщо потрібно зараз встановити April 2018 Update, залишається тільки видалити антивірус Avast, а після інсталяції апдейту ОС – переустановити його повторно.